Campus Cowork x WomanUp, kvalitné neformálne vzdelavánie pre ženy

001_2022_CAMPUS_Obrazok_Blog

Vzájomné partnerstvo s Campusom bolo pre WomanUp od začiatku veľmi inšpiratívne, práve silná komunita, ktorú Campus tvorí, je presne to, o čo sa snaží aj WomanUp. Natália sa zúčastnila niekoľkých eventov v našich priestoroch, a prostredie sa jej veľmi páčilo, rovnako ako prepájanie rôznych ľudí a tvorenie pôdy pre zaujímavé spolupráce.

WomanUp je občianske združenie, ktorého cieľom je budovať a posilňovať ekosystém žien na Slovensku. Projekt založila Natália Pavlovská ešte na strednej škole. „Vnímala som, že je tu veľa žien, ktoré majú čo povedať a ešte viac tých, ktoré ich potrebujú počuť.” Začala preto budovať komunitu, v ktorej sa ženy vzájomne podporujú a vyzdvihujú. Bezpečný priestor, v ktorom sa ženy necítia súdené a kritizované.

Dnes má táto komunita niekoľko tisíc členov a WomanUp sa rozrástol do tímu, ktorý neustále vylepšuje spôsoby ako ženy edukovať a inšpirovať na témy kariéry, autenticity a osobnostného rozvoja. Pomocou spolupráce s inštitúciami, firmami a jednotlivcami, ktorí projekt podporujú svojím know-how a skúsenosťami, pomáha WomanUp tvoriť Slovensko, kde rovnoprávnosť nie je len snom budúcnosti.

WomanUp Bootcamps sa budú konať v Campus Cowork

Momentálne začína sériu celodenných eventov WomanUp Bootcamps, ktoré sa v spolupráci s Campus Cowork budú konať pravidelne raz mesačne. „Na Bootcamps sa chceme spoločne naučiť, ako si dať dokopy rôzne oblasti svojho života, vyčistiť myseľ a ponoriť sa do seba, inšpirovať sa z life lessons úspešných žien a nájsť svoju vlastnú definíciu kvalitného života. O to nám vo WomanUp a našej komunite ide a presne to chceme docieliť našimi Bootcamps,” dodáva Natália.

Natália Pavlovská, zakladateľka projektu WomanUp

Rozhodnutie organizovať WomanUp Bootcamps práve u nás v Campus Cowork, bolo veľmi organickým krokom, ktorý prirodzene zapadol do celkovej filozofie projektu a my sme radi, že môžme byť opäť súčasťou niečoho zmysluplného.

„Súčasťou Campus tímu som sa stala len nedávno, ale od prvého dňa mi bolo jasné, že to, čo robí Campus tým čím je, sú ľudia. WomanUp projekt a ich snaha o rozvoj sebavedomia či šírenie success stories dokonale vystihuje aj našu víziu. Inšpirovať sa navzájom je neoceniteľná príležitosť a ja som rada, že sa to bude konať práve u nás,“ povedala Klaudia Blaškovičová, Sales a event manažérka, Campus Cowork.

Zdieľajte na:

Používame cookies-ky. V Campuse a rovnako aj na webe. Viac info Ochrana osobných údajov.