Campus Cowork

Coworkingový priestor a komunita kreatívcov, mentorov a ľudí z biznisu

Náš príbeh sa začal v roku 2016, keď zakladatelia 0100 Ventures hľadali priestor pre seba a pre partiu svojich kamarátov. Získali ponuku v budove Binarium a práve tu sa zrodil nápad vytvoriť priestor, kde sa môžu stretávať podobne zmýšľajúci ľudia, z ktorých sa stane silná biznisová komunita. Cieľom Campusu je od jeho založenia prepájanie šikovných ľudí a podpora inovácií. Ako prvý bol založený coworking Campus Mlyny, ktorý sa za pár mesiacov vypredal a otvorila sa otázka expanzie. Od decembra 2018 do novembra 2023 bol prevádzkovaný aj druhý priestor Campus City.

Tím

Skúsenosti, podnikavosť, nadšenie pre nové veci a priateľstvo

Za existenciou Campus Cowork stojí a vždy stála hlavne komunita. Aj náš tím je jej súčasťou. Na dennej báze sa staráme o vaše pohodlie, zdieľame s vami všetky aktuálne udalosti a najmä sa tešíme na každý pokec pri káve či na teraske. Sme skupina ľudí, ktorí sa stretli pre svoj záujem o startupy a inovácie a tomto duchu tvoríme aj atmosféru v Campuse.

Naše projekty

Zero 2 Hero

Príbehy napísané skúsenosťami mladých a úspešných ľudí.

Platforma (najmä) pre mladých ľudí, na začiatku kariéry, ktorí hľadajú príležitosti na rast a učenie sa nových veci. Chcú nakopnúť svoj vlastný biznis alebo nadobúdať profesionálne skúsenosti. Cieľom je poukázať na prvé kroky, ktoré môžu urobiť dnes, aby ich viedli tam, kde môžu byť zajtra. Zero2Hero ponúka viaceré možnosti vzdelávania a programov na rozbeh vlastného podnikania.

Startup Den

Prvý online inkubátor na Slovensku

Startup Den pomáha vo všetkých fázach biznis nápadu. V skorej fáze pomôže nastaviť biznis stratégiu a získať cennú spätnú väzbu od prvých zákazníkov. Nasleduje prototypovanie, obchodná stratégia a marketing. Na záver majú podnikatelia šancu stretnúť investorov. Program sa tiež zameriava na vzdelávanie v rôznych oblastiach napríklad ako funguje venture kapitál, alebo ako si správne vybrať človeka do tímu.

Partneri

Venture kapitálový fond, ktorý sa zameriava na začínajúce inovatívne projekty.

Technologický event, ktorý je oslavou budúcnosti a technického pokroku

Globálne hnutie, ktoré prepája jednotlivcov, kultúry, podnikateľov a spoločnosti

Európska PE a VC platforma

Napísali o nás

Používame cookies-ky. V Campuse a rovnako aj na webe. Viac info Ochrana osobných údajov.