Naše projekty

Umožňujeme členom našej komunity stať sa úspešnými zakladateľmi startupov investormi podnikateľmi inovátormi

Umožňujeme členom našej komunity stať sa úspešnými zakladateľmi startupov investormi podnikateľmi inovátormi

Zisti viac o našich projektoch

Networkingové eventy​

Neformálne stretnutia našich členov

Pravidelne organizujeme networkingové eventy, aby sme umožnili startupistom sa v neformálnom priestore navzájom spoznať a vytvárať si kamarátske vzťahy. Medzi takéto podujatia patria kvízové večery, volejbal cup, súťaž vo varení guláša, komunitné raňajky, či afterwork meetupy.

Startup Grind

Veríme v budovanie priateľstiev a nie len kontaktov

Startup Grind je najväčšia svetová komunita startupov, founderov, inovátorov a tvorcov. Cieľom tohto projektu je prinášať možnosti vzdelávania a spolupráce startupom po celom svete, aby sa mohli ďalej rozvíjať a rásť. Od októbra 2023 sme na Slovensko opäť priniesli tieto komunitné eventy v podobe fireside chatov, diskusií a startup parties.

V4 Startup Force

Podnikateľský akcelerátor pre startupy z V4 krajín

Program V4 Startup Force je podnikateľský akcelerátor financovaný Medzinárodným vyšehradským fondom. Hlavným organizátorom je Design Terminal a jeho partnerské organizácie – Campus Cowork, Startup Hub Poland a DEX Innovation Centre. Počas programu startupy získajú cennú spätnú väzbu, zistia, či je ich projekt pripravený na vstup na nové trhy vo V4 regióne, vytvoria si nové kontakty, získajú personalizovaný mentoring a v neposlednom rade prístup k potenciálnym biznis klientom.

CESAwards

Startupová súťaž

Podujatie Central European Startup Awards (CESA) sa od svojho začiatku v roku 2014 rozráslo do 18 krajín a stalo najväčším festivalom startupov v regióne. Cieľom projektu je podporovať podnikanie v celej strednej Európe, inšpirovať ľudí k podnikaniu a spájať komunitu startup nadšencov, spolupracovníkov a podporovateľov na všetkých úrovniach. CESA je súčasťou celosvetovej startupovej súťaže Global Startup Awards. Hlavnou myšlienkou podujatia je oslava milovníkov inovácií, ktorí naberú odvahu a idú vlastnou cestou, prekonajú rôzne prekážky a neúspechy, až kým nedosiahnu svoj cieľ a splnia si sny.

Mladá Bratislava

Vzdelávací festival pre mladých ľudí v oblasti podnikavosti

Prvý vzdelávací festival pre mládež v Bratislave, ktorý sa venuje témam mentálneho zdravia, podnikania, občianskej participácie, vzdelávania a inklúzie. Podujatie sa konalo pod záštitou primátora hlavného mesta. Cieľom podujatia bolo, aby účastníci porozumeli výzvam, ktorým ako spoločnosť čelíme a spoločne objavili aktivity, ktoré môžeme podniknúť na vytvorenie udržateľnej budúcnosti.

Match-Up

Business speed dating

Séria business speed dating podujatí, kde majú profesionáli zo slovenského startup ekosystému možnosť porozprávať sa a nasmerovať mladé talenty v ich kariére, prípadne v podnikaní. Mladí ľudia tak získajú možnosť spoznať a porozprávať sa so svojím budúcim osobným alebo business mentorom a bližšie spoznať slovenský podnikateľský ekosystém. 

Hacknime.to

Rýchle a moderné riešenia pre  zlepšovania kvality digitálnych služieb občanom

Vďaka unikátnemu projektu pod značkou hacknime.to z dielne Ministerstva investícií, regionálneho rozvoja a informatizácie SR spájame a vytvárame komunitu kreatívnych TECH ľudí, ktorých riešenia v oblasti zjednodušovania procesov verejnej správy a zlepšovania kvality poskytovaných digitálnych služieb pozitívne menia životy nás – občanov. Projekt je financovaný z prostriedkov mechanizmu Plánu obnovy a odolnosti SR.

Zero 2 Hero

Príbehy napísané skúsenosťami mladých a úspešných ľudí.

Platforma (najmä) pre mladých ľudí, na začiatku kariéry, ktorí hľadajú príležitosti na rast a učenie sa nových veci. Chcú nakopnúť svoj vlastný biznis alebo nadobúdať profesionálne skúsenosti. Cieľom je poukázať na prvé kroky, ktoré môžu urobiť dnes, aby ich viedli tam, kde môžu byť zajtra. Zero2Hero ponúka viaceré možnosti vzdelávania a programov na rozbeh vlastného podnikania.

Mentalita Foundera

Príbehy jednorožcov aj žralokov.

Mali nápad a víziu, odvahu aj dobrý timing, ale niekedy potrebovali aj trochu šťastia a súhru okolností. Dnes riadia veľké firmy s miliónovými obratmi, no museli si to poctivo odmakať. Biznisové príbehy zakladateľov a zakladateliek firiem, ktoré sa stali na Slovensku lovebrandom a dnes ich poznajú aj vo svete. Čo ich spája? Mentalita… Mentalita Foundera.

Pridaj sa k nám

Čo o nás hovoria naši členovia

Pozitívne ohlasy od členov našej startupovej komunity sú dôvodom, prečo nás stále viac baví rozvíjať naše aktivity.

Používame cookies-ky. V Campuse a rovnako aj na webe. Viac info Ochrana osobných údajov.