Sila komunity

Byť členom coworkingu má svoje výhody. Otvorí sa vám svet nových možností a tak urýchli váš progres.

Network

Startup Grind Bratislava

Startup Grind Bratislava

Startup Grind je najväčšia nezávislá startupová komunita. Aktívne vyučuje, inšpiruje a spája viac ako 1,500,000 podnikateľov v 450 mestách po svete. Sme hrdí, že vám ako team Campusu - organizátor Bratislavského Startup Grind - môžeme každý mesiac priniesť tie najzaujímavejšie diskusie.

Základom tejto globálnej komunity je organizácia podujatí s osobnosťami miestnej, či svetovej podnikateľskej komunity, každý mesiac.

Zero2Hero

Zero2Hero

Zero2Hero je platforma nielen pre študentov, ktorí hľadajú príležitosti na rast a učenie sa nových veci. Primárne je tento e-magazín zameraný na mladých ľudí, ktorí chcú nakopnúť svoj vlastný biznis alebo nadobúdať profesionálne skúsenosti.

Zero2Hero zverejňuje príbehy napísané skúsenosťami mladých a úspešných ľudí, ktorí dávno vedia, čo chcú v živote dosiahnuť. Snažia sa poukázať na prvé kroky týchto ľudí a postrčiť tak svoje publikum.

Biznisové príležitosti

0100 Conferences

0100 Conferences

Nová generácia konferenčnej spoločnosti zameriavajúca sa na networking medzi kľúčovými hráčmi vo VC/PE ekosystéme. Cieľom je poskytovať účastníkom možnosti a príležitosti pri hľadaní ďalších venture partnerov, stretávanie obrovských lídrov v segmente alebo vytváranie kontaktov v tejto komunite.

0100 Innovations

0100 Innovations

Kombinácia najlepších praktík s najnovšou metodológiou pre dosiahnutie podpory korporátnych inovácií. Ich tím tvoria podnikatelia s rôznym zázemím a skúsenosťami - od návrhu a implementácie produktov až po rozvoj podnikania a trhovej stratégie.

Reflect Festival

Reflect Festival

Najväčší futurologický festival na Cypre, spájajúci Európu s Blízkym východom. Festival budúcnosti, ktorú spoločne vytvoríme, s cieľom spojiť tých, ktorí sa chcú aktívne podielať na jej formovaní.

Vzdelávacie projekty

Coder Dojo

CoderDojo

Bezplatné, bezpečné a zábavné miesto, kde sa deti vo veku 7 až 17 rokov učia kódovať. V Campuse, ako aj v ostatných “dojos”, majú deti a mladí ľudia šancu pochopiť technológie, ktoré hýbu svetom. Vďaka doju nadobúdajú dôležité skúsenosti v tvorbe webstránok, aplikácií či hier.

Mastermind

Študentská Mastermind skupina

Študenti pravidelne stretávajúci sa v uzavretej skupine Mastermindu sú ambiciózni mladí a aktívni ľudia, ktorí sa učia zo svojich profesionálnych životov a chýb. Mastermind - formát pravidelných skupinových stretnutí organizovaných po celom svete medzi podnikateľskými komunitami.

V4 Startup Force

V4 Startup Force

Jedinečný vzdelávací program s cieľom vybudovať prepojenie medzi startupovým ekosystémom a korporátnym svetom. Poskytuje platformu a viditeľnosť pre regionálnych hráčov s cieľom prepájania na trhu. Koncept zahŕňa 10 denný tréning v Budapešti organizovaný neziskovkou Design Terminal.

S kým spolupracujeme?

Naši partneri

HOSU
Nay
Webglobe Yegon
Perry Talents

Ďalší partneri a podporovatelia

Aiesec
Nexteria
Sapie
Night of chances
Kontinento
Leaf Academy
Binarium
Uniq

Mediálni partneri

Startitup
Refresher
Robime It
Techbox
Slovak Startup
Zero 2 Hero

Kto sme?

Dušan Antoš
Paola Hemzová
Lenka Stachová
Viktor Štefaňák