Registrations have closed.
Innovators‘ Session – From Idea to Market

Innovators‘ Session – From Idea to Market

7 7 people viewed this event.

Tech meetup zameraný na poskytovanie inšpirácie a cenného know-how pre celú komunitu startupistov, zakladateľov a tech lídrov. Hlavnými ťahákmi podujatia sú úspešné slovenské startupy ako Kontentino, Allfred a RUNOLOGY.app, ktoré sa podelia o svoje skúsenosti aj výzvy.

Cieľom je vytvoriť platformu, kde môžu začínajúci podnikatelia získať praktické rady, diskutovať o svojich nápadoch a nadviazať cenné kontakty.

Podujatie je zadarmo a bude prebiehať v slovenčine. 🗣️🇸🇰

🎟️ Registrácia vopred je nutná: https://www.inviton.eu/e-16087/startup-sparks-from-idea-to-market-innovator-s-sessions-by-brackets

/ / / / / / / / / / /

A tech meetup focused on providing inspiration and valuable know-how to the entire community of startups, founders and tech leaders. The main draws of the event are successful Slovak startups such as Kontentino, Allfred and RUNOLOGY.app, who will share their experiences and challenges.

The aim is to create a platform where budding entrepreneurs can get practical advice, discuss their ideas and make valuable contacts.

The event is free and will be held in Slovak. 🗣️🇸🇰

🎟️ Registration is required: https://www.inviton.eu/e-16087/startup-sparks-from-idea-to-market-innovator-s-sessions-by-brackets

 

Date And Time

12.06.24 , 17:00 to
12.06.24

Share With Friends

Používame cookies-ky. V Campuse a rovnako aj na webe. Viac info Ochrana osobných údajov.