Na čom sa podieľame?

Stať sa súčasťou najväčšej podnikateľskej komunity na Slovensku nikdy nebolo jednoduchšie. Stačí keď nám dolu necháš svoj e-mail.

Chcem novinky
Thank you ...

Vzdelávacie projekty

CoderDojo

CoderDojo je bezplatné, bezpečné a zábavné miesto, kde sa deti vo veku 7 až 17 rokov učia kódovať. V Campuse, ako aj v ostatných “dojos”, majú deti a mladí ľudia šancu pochopiť technológie, ktoré hýbu svetom okolo nich.

Vďaka doju nadobúdajú deti dôležité skúsenosti v tvorbe webstránok, aplikácií či hier. Okrem iného, dobrovoľní mentori rozvíjajú v mladých ľuďoch komplexné zručnosti logického myslenia a riešenia problémov, ako aj prezentačné a komunikačné techniky.

CoderDojo je nezisková organizácia vedená dobrovoľníkmi.

Viac čítaj!Navštív stránku

Študentská Mastermind skupina

 

Študenti pravidelne stretávajúci sa v uzavretej skupine Mastermindu sú ambiciózni mladí a aktívny ľudia, ktorí sa snažia učiť so svojich vzájomných profesionálnych životov a chýb.

Mastermind - je formát pravidelných skupinových stretnutí organizovaných po celom svete medzi podnikateľskými komunitami. Program je obohatený o profesionálnych mentorov a skúsených podnikateľov z lokálneho ekosystému, ktorí dávajú študentským členom rady a skúsenosti zo startupového sveta.

Navštív stránku

V4 Startup Force

V4 Startup Force je jedinečný vzdelávací program s cieľom vybudovať prepojenie medzi startupovým ekosystémom a korporátnym svetom. Poskytuje platformu a viditeľnosť pre regionálnych hráčov s cieľom prepájať ich stále viac na trhu.

Koncept zahŕňa 10 denný tréning v Budapešti organizovaný neziskovkou Design Terminal ako aj 10 denný mentoringové a networkingové turní po zvyšných troch krajinách V4.

 

Viac čítaj!Navštív stránku

Networking

Startup Grind Bratislava

Startup Grind je najväčšia nezávislá startupová komunita. Aktívne vyučuje, inšpiruje a spája viac ako 1,500,000 podnikateľov v 450 mestách po svete. Sme hrdí, že vám ako team Campusu - organizátor Bratislavského Startup Grind - môžeme každý mesiac priniesť tie najzaujímavejšie diskusie.

Základom tejto globálnej komunity je organizácia podujatí s osobnosťami miestnej, či svetovej podnikateľskej komunity, každý mesiac.

Navštív stránku

Zero2Hero

Zero2Hero je platforma nielen pre študentov, ktorí hľadajú príležitosti na rast a učenie sa nových veci. Primárne je tento e-magazín zameraný na mladých ľudí, ktorí chcú nakopnúť svoj vlastný biznis alebo nadobúdať profesionálne skúsenosti.

Zero2Hero zverejňuje príbehy napísané skúsenosťami mladých a úspešných ľudí, ktorí dávno vedia, čo chcú v živote dosiahnuť. Snažia sa poukázať na prvé kroky týchto ľudí a postrčiť tak svoje publikum.

Navštív stránku

Biznisové príležitosti

0100 Conferences

0100 Conferences sú novou generáciou konferenčnej spoločnosti zameriavajúc sa na networking medzi kľúčovými hráčmi vo VC/PE ekosystéme.

Cieľom konferencií je poskytovať účastníkom čo najviac možností a príležitostí pri hľadaní ďalších venture partnerov. 0100 Conferences sú jedinečnou príležitosťou, či už na stretávanie obrovských lídrov v segmente, alebo vytváranie kontaktov v tejto komunite.

Navštív stránku

0100 Innovations

0100 Innovations kombinujú najlepšie praktiky s najnovšou metodológiou pre dosiahnutie podpory korporátnych inovácií. Ich tím tvoria podnikatelia s rôznym zázemím, zručnosťami a skúsenosťami - od návrhu a implementácie produktov až po rozvoj podnikania a trhové stratégie.

Tím 0100 Innovations verí, že v 21. storočí sú inovácie hlavne o prispôsobení sa zmenám a práci s tými najlepšími!

Navštív stránku

Reflect Festival

Reflect Festival je najväčším festivalom o témach budúcnosti medzi Južnou Európou a Blízkym východom. Festival spája súčasných udávačov trendov, lídrov a inovátorov aby diskutovali o súčasnom statuse quo a poskytli pohľad na nové možnosti, ktoré budúcnosť prinesie.

Slúžia ako vzory pre mnohých - lídrov, podnikateľov, študentov a politických činiteľov.

 

Navštív stránku

S kým spolupracujeme?

Naši partneri

Slovenská Sporiteľňa
Viac čítaj!
SLOVENSKÁ SPORITEĽŇA je našim hlavným partnerom od apríla 2018. Pracujeme spolu na vzájomnom predávaní skúseností a vedomostí a prepájaní našich dvoch svetov. Spolupracujeme na organizácií interaktívnych workshopov, výmenou rečníkov, mentorovaní členov Campusu, poskytovaniu nášho priestoru pre zamestnancov SLSP aby si mohli vyskúšať prácu v inom prostredí a prepojiť ich s našim medzinárodným startupovým ekosystémom.
DECENT
Viac čítaj!
DECENT je Slovenský startup, ktorý v septembri 2016 pri vlastnom ICO vyťažili viac ako 5800 Bitcoinov. I keď spoločnosť už vyrástla aj medzinárodne a má kancelárie po celom svete, stále zostávame v blízkom kontakte a spolupracujeme na rôznych projektoch. Zorganizovali sme polročný program zameraný na budovanie komunity, ktorý zahŕňal NEXT Blockchain podujatie, sériu meetupov a bol zakončený 24 hodinovým Blockchain Pioneers Hackathonom v marci 2018.
HOSU Office Solutions
Viac čítaj!
HOSU je spoločnosť, ktorá ponúka kompletné vybavenie interiéru. Od konzultácií až po realizáciu kancelárii, rezidentského či pohostinského priestoru, HOSU vždy doručuje špičkovú kvalitu a spolupracuje so svetoznámymi značkami nábytku. Naša spolupráca začala v roku 2016, kedy nám nadizajnovali a zariadili Campus Mlyny, a momentálne pokračujeme spolu ako partneri druhého priestoru Campus City.
NAY ELEKTRODOM
Viac čítaj!
NAY ELEKTRODOM ako najväčší predajca elektroniky v Slovenskej a Českej Republike, ich veľkou výhodou je otvorenosť k inováciám a startupovému prístupu v biznise. Práve preto spolu s našou materskou spoločnosťou 0100 Ventures vytorili spoločnú firmu: Naytrolabs.
Naytrolabs
Viac čítaj!
Naytrolabs je spoločným podnikom 0100 Ventures (materská spoločnosť Campusu) a NAY ELEKTRODOM. Je to softvérový a inovačný dom, ktorý je zameraný na vývoj a e-commerce. Ich medzinárodný tím mladých talentovaných programátorov je veľmi podstatnou súčasťou Campus komunity pretože sú to veľmi aktívny členovia nášho coworkingu.
Webglobe Yegon
Viac čítaj!
Webglobe Yegon je slovenská spoločnosť ponúkajúca hosting, ktorá, okrem iného, poskytuje Campusu spolahlivé cloudové a dátové služby. Taktiež, ak si členom Campusu, Webglobe Yegon ti môže poskytúť zdarma hosting pre tvoj web.

Ďalší partneri a podporovatelia

AIESEC
Nexteria
SAPIE
Night of Chances
Kontentino
Leaf Academy
Binarium
Uniq

Mediálni partneri

Refresher
Robime IT
Techbox
Slovak Startup
Zero2Hero
Startitup

Kto sme?

Dušan Duffek
Dušan Duffek
Dušan Duffek
Partner @ 0100 Ventures
podnikanie, technológie, zvedavosť, trance, beh
Sandra Hemzová
Sandra Hemzová
Sandra Hemzová
Chief Operating Officer
tichá myška, tímový duch, milovníčka kávy, cestovateľka, stále sa zlepšuj
Andrea Zrubcová
Andrea Zrubcová
Andrea Zrubcová
Head of Campus City
cappuccino, priatelia, pláže, rooftop bary, čítanie, inovácie
Zuzka Slobodová
Zuzka Slobodová
Zuzka Slobodová
Head of Campus Mlyny
jedlo, štruktúra, prokrastinátor, lyžovanie, slovenský módny dizajn
Richard Varga
Richard Varga
Richard Varga
Head of Business Development
networking, komunikácia, predaj, petrolhead, dobrodružstvo, rodina
Tereza Kmecová
Tereza Kmecová
Tereza Kmecová
Head of Operations
komunikácia, organizácia, technológie, matematika, rozvoj, tanec
Veronika Kováčiková
Veronika Kováčiková
Veronika Kováčiková
Community Manager
Maťa Mihalkovičová
Maťa Mihalkovičová
Maťa Mihalkovičová
Event Manager
Romana Pekarovičová
Romana Pekarovičová
Romana Pekarovičová
Marketing Manager
Juraj Tajcnár
Juraj Tajcnár
Juraj Tajcnár
Bar Facility Manager @ Campus Mlyny
Jana Černych
Jana Černych
Jana Černych
Bar Facility Manager @ Campus Mlyny
Dušan Antoš
Dušan Antoš
Dušan Antoš
Finance Manager @ 0100 Ventures
Matúš Tajcnár
Matúš Tajcnár
Matúš Tajcnár
Photographer and Videographer
Ty?

Buďme v kontakte

Zadaj svoj mail a pravidelne dostaneš najnovšie info o príležitostiach, či novinkách z našej komunity. Zároveň ťa nikdy nebudeme spamovať - max dve správy mesačne.

Chcem novinky
Ďakujeme

Campus Mlyny

Staré grunty 18
841 04 Bratislava
Slovak Republic

Campus City

Staromestská 3
811 03 Bratislava
Slovak Republic

+421 904 501 000 (Mlyny info)
+421 910 204 001 (City info)
+421 910 501 001 (Nájom&Partneri)

Sme súčasťou

Ochrana osobných údajov